PKN
Gereformeerde Kerk Asperen
 
Kerkdiensten januari 2020

zondag 5 januari Heilig Avondmaal

10.00 uur
1ste collecte
2de collecte
Uitgang
: Ds. G. Molenaar uit Heukelum
: kerk
: avondmaalscollecte voor Koffiebar Asperen
: onderhoudsfonds
Organist : Jan van Dijk
Koster : Arte van Middelkoop
KND : Tessa de Keijzer
zondag 12 januari
10.00 uur
1ste collecte
2de collecte
Uitgang
: Ds. W. van Herwijnen uit Zwijndrecht
: kerk
: orgelfonds
: onderhoudsfonds
Organist : Koos Schoorstra
Koster : Arie van Loopik
KND : Petra van Snippenberg
zondag 19 januari
10.00 uur
1ste collecte
2de collecte
Uitgang
: Ds. J. Aarnoudse uit Dordrecht
: kerk
: missionair werk
: onderhoudsfonds
Organist : Henk van Loopik
Koster : Henk van den Broek
KND : Anja Ekkel
zondag 26 januari
10.00 uur
1ste collecte
2de collecte
Uitgang
: Ds. P. van Midden uit Bergambacht
: kerk
: Jeugdwerk JOP
: onderhoudsfonds
Organist : Koos Schoorstra
Koster : Teus de Keijzer
KND : Angela Collé

6
zondag 2 februari
10.00 uur
1ste collecte
2de collecte
Uitgang
: proponent H. van Toor
: kerk
: werelddiaconaat Kerk in Actie
: onderhoudsfonds
Organist : Henk van Loopik
Koster : Frans van Ooijen
KND : Dineke van Steenis

 

 
KERSTNACHTDIENST

Ook dit jaar organiseren de gezamenlijke kerken van Asperen weer de Kerstnachtdienst. Hiermee willen we ook in 2019 invulling geven  aan wat Jezus ons opdraagt in Markus 16:15, waarin hij zegt: "Ga heen in heel de wereld, predik het evangelie aan alle Schepselen." Ons bereik is beperkt, maar we mogen biddend vragen om de werking van de Heilige Geest in de harten van alle mensen in Asperen en omgeving.
De Kerstnachtdienst zal worden gehouden in de Catharinakerk, het mooie, oude gebouw van de Hervormde Gemeente. De dienst zal 24 december om 21.30 uur beginnen en heeft als thema: 'Ere zij God en vrede op aarde'. Het thema zal worden uitgewerkt door Tineke van Ooijen.
Een gelegenheidskoor verzorgt de muzikale omlijsting. Zij oefenen onder leiding van Jan van Dijk, (dinsdag 3 december, dinsdag 10 december en dinsdag 17 december. Repetitietijden 19.30 uur – 21.30 uur. In De Rank, Middelweg 5 in Asperen.)
Ook schenken we weer de traditionele warme chocolademelk.
Voorafgaand zullen er weer uitnodigingen door geheel Asperen worden verspreid.
Noteert u de Kerstnachtdienst alvast in uw agenda? Wij nodigen u uit om familie, vrienden, bekenden, buren, etc. mee te brengen om ze het Kerstevangelie te laten horen.

De kerstnachtdienstcommissie
 

 
Kerkdiensten december 2019

zondag 1 december Eerste Adventszondag

10.00 uur
1ste collecte
2de collecte
Uitgang
: Ds. D. Schinkelshoek uit Amersfoort
: kerk
: diaconie
: onderhoudsfonds
Organist : Koos Schoorstra
Koster : Henk van den Broek
KND : Tessa de Keijzer

zondag 8 december Tweede Adventszondag
10.00 uur
1ste collecte
2de collecte
Uitgang
: ds. R. Maathuis uit Werkendam
: kerk
: kindernevendienst
: onderhoudsfonds
Organist : Henk van Loopik
Koster : Teus de Keijzer
KND : Angela Collé

zondag 15 december Derde Adventszondag
10.00 uur
1ste collecte
2de collecte
Uitgang
: Ds. E. Overeem uit Leusden
: kerk
: eigen evangelisatiewerk
: onderhoudsfonds
Organist : Koos Schoorstra
Koster : Frans van Ooijen
KND : Petra van Snippenberg

zondag 22 december Vierde Adventszondag
10.00 uur
16.30 uur
1ste collecte
2de collecte
Uitgang
: Ds. J. de Koster uit Culemborg
: Kinderkerstfeest in de kerk première kerstfilm
: kerk
: eigen jeugdwerk
: onderhoudsfonds
Organist : Henk van Loopik
Koster : Andries Mol
KND : Anja Ekkel

dinsdag 24 december Kerstnachtdienst in de Herv. Kerk
21.30 uur : Tineke van Ooijen
m.m.v het gelegenheidskoor o.l.v. Jan van Dijk
m.m.v. een koperensemble van Ad Astra
Organist : Koos Schoorstra

woensdag 25 december Eerste Kerstdag
9.45 uur
10.00 uur
1ste collecte
2de collecte
Uitgang
: zingen van kerstliederen
: Ds. C. van Harten uit Deil
: kerk
: kinderen in de knel - Moldavië
: onderhoudsfonds
Organist : Koos Schoorstra
Koster : Arie van Loopik en Teus de Keijzer
KND : Mariëtte van Ooijen en Dineke van Steenis

zondag 29 december
10.00 uur
1ste collecte
2de collecte
Uitgang
: Ds. P. van Midden uit Bergambacht
: kerk
: diaconie
: onderhoudsfonds
Organist : Henk van Loopik
Koster : Henk van den Broek
KND : Susanne Schoorstra
dinsdag 31 december Oudjaarsdag
19.30 uur
1ste collecte
2de collecte
Uitgang
: ...
: kerk
: diaconie
: onderhoudsfonds
Organist : Jan van Dijk
Koster : Frans van Ooijen

woensdag 1 januari Nieuwjaarsdag
9.45 uur
10.30 uur
Organist
: Nieuwjaarswensen met koffie en ...
: Ds. R. Visser uit Rhenen
: Henk van Loopik
Koster : Andries Mol

zondag 5 januari
10.00 uur
1ste collecte
2de collecte
Uitgang
: Ds. G. Molenaar uit Heukelum
: kerk
: diaconie
: onderhoudsfonds
Organist : ...
Koster : Arte van Middelkoop
KND : ...

 

 
Kerkdiensten november 2019

zondag 3 november
10.00 uur                     : Ds. S. van Meggelen uit Breda
1 ste collecte               : kerk
2 de collecte                : najaarszending
Uitgang                         : onderhoudsfonds
Organist                        : Koos Schoorstra
Koster                            : Teus de Keijzer
KND                               : Dineke van Steenis

woensdag 6 november
11.45 uur                        : Dankdag met de Open Poort in de Hervormde Kerk 19.30 uur                        : Ds. P. van Midden uit Bergambacht
1 ste collecte                  : kerk
2 de collecte                   : diaconie
Uitgang                            : onderhoudsfonds
Organist                           : Koos Schoorstra 
Koster                              : Frans van Ooijen

zondag 10 november                     Heilig Avondmaal
10.00 uur                          : Ds. Germa Rietberg
1 ste collecte                    : kerk
2 de collecte                     : avondmaalscollecte voor de voedselbank in Leerdam
Uitgang                              : onderhoudsfonds
Organist                             : Henk van Loopik
Koster                                 : Andries Mol
KND                                    : Ilze Wijnja

zondag 17 november
10.00 uur                             : br. C. van Ooijen, preekleesdienst
14.30 uur                             : Ds. Germa Rietberg, afscheidsdienst
1 ste collecte                       : kerk
2 de collecte                        : orgelfonds
Uitgang                                 : onderhoudsfonds
Organist                                : Arend Sprong
Koster                                    : Arte van Middelkoop
KND                                       : Mariëtte van Ooijen

 zondag 24 november                                 Eeuwigheids-zondag
10.00 uur                                : Tineke van Ooijen
1 ste collecte                          : kerk
2 de collecte                           : pastoraat
Uitgang                                    : onderhoudsfonds
Organist                                   : Henk van Loopik
Koster                                      : Arie van Loopik
KND                                         : Susanne Schoorstra

zondag 1 december                                 Eerste Adventszondag
10.00 uur                                  : Ds. D. Schinkelshoek uit Amersfoort
1 ste collecte                            : kerk
2 de collecte                             : diaconie
Uitgang                                      : onderhoudsfonds
Organist                                     : Kees Ippel
Koster                                         : Henk van den Broek
KND                                            : Tessa de Keijzer

 
Kerkdiensten oktober 2019

zondag 6 oktober

09.30 uur
1ste collecte
2de collecte
Uitgang
: Ds. Germa Rietberg
: kerk
: Kerk & Israël
: onderhoudsfonds
Organist : Koos Schoorstra
Koster : Andries Mol
KND : Petra van Snippenberg

zondag 13 oktober
09.30 uur
15.30 uur
1ste collecte
2de collecte
Uitgang
: Ds. W. Roskam uit Lexmond
: Kliederkerk, Abraham gaat op reis
: kerk
: Werelddiaconaat
: onderhoudsfonds
Organist : Henk van Loopik
Koster : Arte van Middelkoop
KND : Ilze Wijnja

zondag 20 oktober
09.30 uur
1ste collecte
2de collecte
Uitgang
: Ds. N. Dijkstra uit Houten
: kerk
: diaconie
: onderhoudsfonds
Organist : Jan van Dijk
Koster : Arie van Loopik
KND : Anja Ekkel

zondag 27 oktober
10.00 uur
1ste collecte
2de collecte
Uitgang
: Ds. C. van Harten uit Deil
: kerk
: Hervormingsdag
: onderhoudsfonds
Organist : Henk van Loopik
Koster : Henk van den Broek
KND : Angela Collé

zondag 3 november
10.00 uur
1ste collecte
2de collecte
Uitgang
: Ds. S. van Meggelen uit Breda
: kerk
: najaarszending
: onderhoudsfonds
Organist : Koos Schoorstra
Koster : Teus de Keijzer
KND : Dineke van Steenis

 

 
Kerkdiensten sept 2019

zondag 1 september                                                               : Heilig Avondmaal
09.30 uur                                                                                  : Ds. Germa Rietberg
1 ste collecte                                                                            : kerk
2 de collecte                                                                            : avondmaalscollecte voor de Stichting Mahanaïm van Nadine Balke
Uitgang                                                                                    : onderhoudsfonds
Organist                                                                                   : Kees Ippel
Koster                                                                                       : Arte van Middelkoop
KND                                                                                          : Dineke van Steenis

zondag 8 september
09.30 uur                                                                                 : Ds. E. Raatgever uit Est
1 ste collecte                                                                           : kerk
2 de collecte                                                                            : JOP
Uitgang                                                                                     : onderhoudsfonds
Organist                                                                                   : Koos Schoorstra
Koster                                                                                      : Arie van Loopik
KND                                                                                         : Susanne Schoorstra

zondag 15 september                                                           : Startzondag
09.30 uur                                                                                 : Ds. Germa Rietberg
1 ste collecte                                                                           : kerk
2 de collecte                                                                            : eigen jeugdwerk
Uitgang                                                                                     : onderhoudsfonds
Organist                                                                                    : Koos Schoorstra
Koster                                                                                       : Henk van den Broek
KND                                                                                          : Ilze Wijnja

zondag 22 september
09.30 uur                                                                                   : Ds. A. Veerman uit Sliedrecht
1 ste collecte                                                                            : kerk
2 de collecte                                                                             : vredesweek
Uitgang                                                                                     : onderhoudsfonds
Organist                                                                                    : Henk van Loopik
Koster                                                                                       : Teus de Keijzer
KND                                                                                          : Mariëtte van Ooijen

zondag 29 september
09.30 uur                                                                                   : Ds. F. Leever uit Houten
1 ste collecte                                                                            : kerk
2 de collecte                                                                             : werelddiaconaat
Uitgang                                                                                      : onderhoudsfonds
Organist                                                                                    : Henk van Loopik
Koster                                                                                       : Frans van Ooijen
KND                                                                                          : Tessa de Keijzer

zondag 6 oktober
09.30 uur                                                                                   : Ds. Germa Rietberg
1 ste collecte                                                                             : kerk
2 de collecte                                                                              : Kerk & Israël
Uitgang                                                                                      : onderhoudsfonds
Organist                                                                                     : Koos Schoorstra
Koster                                                                                        : Andries Mol
KND                                                                                           : ?



 

 
Kerkdiensten juli / aug 2019

zondag 7 juli                              Bevestiging ambtsdragers en afscheid oudste kinderen kindernevendienst
                                                   m.m.v. de band 4Tune uit Hardinxveld
09.30 uur                                    : Ds. Germa Rietberg
1 ste collecte                              : kerk
2 de collecte                               : binnenlands diaconaat
Uitgang                                       : onderhoudsfonds
Organist                                      : Koos Schoorstra 
Koster                                         : Frans van Ooijen
KND                                            : Dineke van Steenis

zondag 14 juli
09.30 uur                                     : Dr. J. de Koster uit Culemborg
1 ste collecte                               : kerk
2 de collecte                                : orgelfonds
Uitgang                                        : onderhoudsfonds
Organist                                       : Henk van Loopik
Koster                                          : Andries Mol
KND                                             : Ilze Wijnja

8 zondag 21 juli
09.30 uur                                      : mw. E. Raatgever uit Est
1 ste collecte                                : kerk 2 de collecte : gezinsdienstcollecte
Uitgang                                         : onderhoudsfonds
Organist                                        : Jan van Dijk
Koster                                           : Arte van Middelkoop
KND                                              : Susanne Schoorstra

zondag 28 juli
09.30 uur                                       : Ds. D. Ophoff uit Dalem
1 ste collecte                                 : kerk
2 de collecte                                  : diaconie
Uitgang                                          : onderhoudsfonds
Organist                                         : Henk van Loopik
Koster                                            : Arie van Loopik
KND                                               : Marriëtte van Ooijen

zondag 4 augustus
09.30 uur                                        : Ds. C. van de Vate uit Culemborg
1 ste collecte                                  : kerk
2 de collecte                                   : voorziening onderhoudsfonds
Uitgang                                           : onderhoudsfonds
Organist                                          : Kees Ippel
Koster                                             : Henk van den Broek
KND                                                : Tessa de Keijzer

zondag 11 augustus
09.30 uur                                         : Ds. Germa Rietberg
1 ste collecte                                   : kerk
2 de collecte                                    : werelddiaconaat
Uitgang                                            : onderhoudsfonds
Organist                                           : Henk van Loopik
Koster                                              : Teus de Keijzer
KND                                                 : Petra van Snippenberg

zondag 18 augustus
09.30 uur                                          : Ds. J. Aarnoudse uit Dordrecht
1 ste collecte                                     : kerk
2 de collecte                                      : diaconie
Uitgang                                              : onderhoudsfonds
Organist                                             : Jan van Dijk
Koster                                                : Frans van Ooijen
KND                                                   : Anja Ekkel

zondag 25 augustus
09.30 uur                                            : Ds. E. Overeem uit Leusden
1 ste collecte                                      : kerk
2 de collecte                                       : eigen kindernevendienst
Uitgang                                               : onderhoudsfonds
Organist                                              : Henk van Loopik
Koster                                                 : Andries Mol
KND                                                    : Angela Collé

zondag 1 september                            Heilig Avondmaal
09.30 uur                                             : Ds. Germa Rietberg
1 ste collecte                                       : kerk
2 de collecte                                        : avondmaalscollecte
Uitgang                                                : onderhoudsfonds
Organist                                               : Kees Ippel
Koster                                                  : Arte van Middelkoop
KND                                                     : Dineke van Steenis

 
Kerkdiensten juli 2019

zondag 2 juni
09.30 uur                            : Ds. A. de Bruin-Messelink uit Ophemert
1 ste collecte                      : kerk
2 de collecte                       : orgelfonds
Uitgang                               : onderhoudsfonds
Organist                              : Kees Ippel
Koster                                 : Andries Mol
KND                                    : Susanne Schoorstra

zondag 9 juni Pinksteren
09.30 uur                             : Ds. Germa Rietberg
1 ste collecte                       : kerk
2 de collecte                        : zending
Uitgang                                : onderhoudsfonds
Organist                               : Henk van Loopik
Koster                                   : Arte van Middelkoop
KND                                      : Mariëtte van Ooijen

zondag 16 juni
09.30 uur                               : Ds. R. Onderstal uit Houten
1 ste collecte                         : kerk
2 de collecte                          : diaconie
Uitgang                                  : onderhoudsfonds
Organist                                 : Koos Schoorstra
Koster                                     : Arie van Loopik
KND                                        : Tessa de Keijzer

zondag 23 juni
09.30 uur                                 : Ds. I. Terlouw uit Blaricum
1 ste collecte                           : kerk
2 de collecte                            : werelddiaconaat
Uitgang                                    : onderhoudsfonds
Organist                                   : Henk van Loopik
Koster                                      : Henk van den Broek
KND                                         : Petra Snippenberg

zondag 30 juni                          Heilig Avondmaal
09.30 uur                                  : Ds. A. de Bruijn uit Ophemert
15.30 uur                                  : Kliederkerk Festival op het grasveldje Vissersdijk
1 ste collecte                            : kerk
2 de collecte                             : avondmaalscollecte SchuldHulpMaatje
Uitgang                                     : onderhoudsfonds
Organist                                    : Kees Ippel
Koster                                       : Teus de Keijzer
KND                                          : Anja Ekkel

zondag 7 juli                             Bevestiging ambtsdragers
09.30 uur                                   : Ds. Germa Rietberg
1 ste collecte                             : kerk
2 de collecte                              : binnenlands diaconaat
Uitgang                                      : onderhoudsfonds
Organist                                     : Koos Schoorstra
Koster                                        : Frans van Ooijen
KND                                           : Dineke van Steenis

 
 

Sluiting kopij
datum en tijdstip 24-01-2020 om 00.00 uur
meer details

Rock Solid
datum en tijdstip 24-01-2020 om 19.29 uur
meer details

 
KERSTNACHTDIENST
Vanaond  om 21.30 uur bent u van harte welkom in de kerstnachtdienst in de Ned. Hervormde Kerk

Voorganger: Tineke van Ooijen

Orgel: K. Verweij

m.m.v. het gelegenheidskoor o.l.v. J. van Dijk en het koper-ensemble van Ad Astra

 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.